İşte Galatasaray’ın en büyük sorunu bu!

İşte Galatasaray’ın hücrelerine işlemiş virüs: İcraat yok, sahip çıkmak yok, oy da yok!

Galatasaray tarihinin en kritik seçimlerinden birine gidiyor. Kritik oylama öncesinde Radyospor’a konuşan her dönemin başkan adayı Turgay Kıran, önümüzdeki seçimde “oy verecek bir aday olmamasından dolayı” oy vermeyeceğini açıkladı.

Röportaj hakkında takdiri sizlere bırakıyoruz.

Arda Turan’ın Başakşehir’e Transferi

-Dursun Özbek’in paramız yok demekten bir şansı yoktu. Fatih Terim’den kaynaklı Galatasaray’ın bir hamle şansı yoktu. Türkiye’de Arda Turan’a bu paraları verebilecek çok fazla takım yoktu ve Arda Başakşehir’e transfer oldu. Yani ben Galatasaray’ın teşebbüs yaptığına inanmıyorum. Fatih Terim’le arası bozuk olduğu için bir hamle yapılmadığına inanıyorum.Işıl Alben ve Muslera, Arda Turan’ı takipten çıkardılarda duygusal yaklaşmışlardır. Galatasaraylı Arda’nın Başakşehir’e gitmesi herkesi üzmüştür.

Galatasaray’daki Seçim

-Dursun Özbek, sürekli bir şeyler söylüyor,çabalıyor ama olmuyor. Seçimle ilgili yapılan yorumlarla alakalı olarak, genel kurul Dursun Özbek’le ilgili gerekli cevapları verecektir. Ben seçimde oy kullanmayacağım, oy verecek bir aday yok. Mustafa Cengiz’in bir gücü yok. İnan Kıraç, Serdar Eder ve Ahmet Ocaklı bu seçimi belirleyecekler.

Galatasaray’da Kriz Var

Galatasaray’da bir kriz var, Dursun Özbek iyi bir tablo çizmeye çalışıyor ama görüntü iyi değil. Hatırlayalım Galatasaray Otelini de 3 sene önce bitiriyorlardı. Ben bu seçimi hukuka taşımayacağım, tüzük ne diyorsa odur ve yönetimin bu tüzüğe saygı göstermesi gerekiyordu. Ben kısa bir süre içinde tekrar seçim olacağına inanıyorum.

Fatih Terim Sözleri

-Fatih Terim, Arda Turan ile milli takımda bir sorun yaşamıştır, orada kalmıştır keser atar. Dursun Özbek Fatih Terim hamlesiyle doğru bir hareket yapmıştır. Fatih Terim, tecrübesi ve hırsıyla Galatasaray’da başarılı olacaktır. Serdar Güzelaydın ile Fatih Terim beraber çalışacaklar ve biz de onları göreceğiz. Galatasaray’da rüştünü ispat edecektir, başarılı olacaklarına inanıyorum. Para sorunu tek problem olarak gözüküyor.

Transfer Açıklaması

Transfer konusunda Fatih Terim yardımcı olacaktır, kendi cebinden transferler yapabilir, geçmişte Galatasaray basketbol takımlarına bile paralar vermiştir. Terim iyi bir Galatasaraylı onun elinden geleni yapacağına inanıyorum. Fatih Terim ile ligin 2. yarısında başka bir takım izleyeceğiz. Fenerbahçe maçlarında bile takımın havası değişecektir. Dünya futbolunun önemli teknik adamlarından biridir Fatih Terim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir