Büyük Galatasaray taraftarına çağrı

Galatasaray ‘da Igor Tudor’un kovulması, İmparator Fatih Terim’in evine yeniden geri dönen bir baba edasıyla takımı kucaklaması ve tarihin en basiretsiz yönetiminin kendi kazdığı kuyuya düşüp seçimi kaybetmesinin akabinde yaptığı ilk açıklamalar ve kadrosundaki isimlerle biz hepimizi ilk günden heyecanlandıran Mustafa Cengiz’in göreve gelmesiyle yaklaşık bir buçuk aydır, alınan skorlarla birlikte güzel günler geçiriyoruz.

FORUM – Mesajlarınız için Galatasaray Forum sayfalarını kullanın.

Önce Fenerbahçeli Fanatik, şimdi de ‘tüpçü’nün Milliyet’i: GOMIS…

Dört koldan saldırıyorlar: Şimdi de Abdurrahim Albayrak

Birbirini ıslıklayan, yuhalayan taraftarlar görüntüsü de geride kalmış, camia Mayıs ayında çifte şampiyonluk kutlaması için tam anlamıyla kenetlenmişken kimler tarafından yönetildiği ve yönlendirildiği çok belli olan “basın” kuruluşları anında harekete geçmiş gözüküyor.

“Galatasaray’a operasyon çekme” görevini ilk üstlenen Fenerbahçe yandaşı Fanatik gazetesi oldu. Galatasaray’ın son derece kritik Kayseri deplasmanına çıkacağı gün, Bucaspor maçında sakatlanan Bafetimbi Gomis’in “para” için oynamadığını öne sürdü. Bu iddia yalanlandı, taraftarlarımız da doğal olarak ayağa kalktı.

Yeniden dirilen Galatasaray’ı aşağıya çekmeyi kendilerine görev edinen medya durmadı, durmayacak. Bugün, TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in ticari ilişkileri için kullandığı Milliyet gazetesi Gomis yalanına ortak oldu. Yalanlar bununla da kalmadı. Yeni başkan Mustafa Cengiz’in kadrosunda bulunan Abdurrahim Albayrak’ın da teknik direktör Fatih Terim ile arasının açık olduğunu öne sürdü Takvim gazetesi! Zamanlaması oldukça manidar üç haberle Galatasaray’ı karıştırmaya cüret eden üç maşaya yenileri de katılacaktır.

Bizim, yayın hayatımıza başladığımız şu günlerde büyük taraftarımıza bir çağrımız var.

Büyük Galatasaray taraftarı, Türkiye’nin en büyük ailesi bir kez kenetlendiği zaman önünde dünya duramaz. Biz #YellowFriday‘i konuşacağız, stadı doldurup şaha kalkışımızı omuz omuza hızlandıracağız.

Kendilerine “gazete” diyenlere de buradan yüksek sesle duyuruyoruz; DURDURAMAYACAKSINIZ!

“Büyük Galatasaray taraftarına çağrı” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir