Havalimanında taraftarları gören Fatih Terim futbolculara bakın ne dedi

Spor Toto Süper Lig’de avantajı yakalayabileceğimiz hafta Sivasspor’a kaybetmemizin yankıları sürerken mağlubiyete rağmen çok sayıda Galatasaraylı, pazarı pazartesiye bağlayan gece yarsısı geç saatlerde Atatürk Havalimanı’na akın edip şampiyonluk yolundaki takımımızı karşılamıştı.

Sezonun unutulmaz anları arasına girecek olan bu karşılama teknik direktörümüz Fatih Terim’i duygulandırdı. FutbolArena’nın haberine göre bu karşılama üzerine Fatih Terim, futbolculara bir konuşma yaptı.

İşte Fatih Terim’in futbolcularımıza yaptığı konuşma:

“Bu sevgiyi, inancı, desteği görüyorsunuz. Galatasaray taraftarı bize, size, hep birlikte başarıya ulaşacağımıza inanıyor. Bu da onun belgesi. Bize yakışmayarak aldığımız bir mağlubiyet var. Ama kaybedilmiş bir şey yok. Tam tersi çıkaracağımız dersler var. Bu mağlubiyetten daha da güçlü çıkmalıyız. Önümüzde 14 maç, 14 final var. Bu kayıplar olacak ama biz bırakmayacağız, her maça daha inançlı çıkıp sonuna kadar bu yarışı kovalayacağız”

Yayınlayan

Ayaz Şahin

Merhaba ben Ayaz! 24 yaşında bir Galatasaray taraftarı, aynı zamanda bir gazeteciyim. Haberlerimle ben de ForzaGS ailesinin bir parçasıyım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir