Emre Mor için açıklama geldi: Zamanı gelecek…

Ara transfer döneminde adı takımımız Galatasaray ile anılan Emre Mor için bekleneni veremediği takımı Celta Vigo’dan yeni bir açıklama geli.

Celta Vigo Sportif Direktörü Felipe Minambres, Emre Mor’un satma gibi bir planları olmadığını ve genç futbolcunun zamanı geldiğinde bekleneni vereceğini söyledi.

“Emre’nin harika bir oyuncu olduğunu biliyoruz. Biraz uzun sürdü çünkü takımın iyi olduğu dönemde bir sakatlık yaşadı. Sonuçta kararı hoca veriyor. Elimizde Pione, Iago ve Maxi de var” diye konuşan Minambres,”Ama Emre’nin de zamanının geleceğini biliyoruz” ifadelerini kullandı.

Emre’yi satmak istemeleri halinde genç oyuncuyla ilgilenecek takımların çıkacağını bildiklerini dile getiren Sportif Direktör Minambres, “Hiç şüphem yok, Emre’yi satmak istesek ilgilenecek takımlar çıkacaktır ama biz bunu yapmak istemiyoruz”

Ara transfer döneminde uzunca bir süre adı Galatasaray ile anılan Emre Mor’un Sarı-Kırmızılı takıma tranferi gerçekleşmemişti.

Yayınlayan

Ayaz Şahin

Merhaba ben Ayaz! 24 yaşında bir Galatasaray taraftarı, aynı zamanda bir gazeteciyim. Haberlerimle ben de ForzaGS ailesinin bir parçasıyım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir