Kapat

Üç saatlik kritik zirve! Fatih Terim istedi, hemen halledildi

Anasayfa
Futbol Üç saatlik kritik zirve! Fatih Terim istedi, hemen halledildi

Yeniden Galatasarayımızın başına geçen Fatih Terim ile Başkan Mustafa Cengiz ve Sportif AŞ. Yöneticisi Abdurrahim Albayrak yaklaşık 3 saat süren kritik bir zirve gerçekleştirdi.

Mevcut kadronun iç huzuru ve mutluluğunu göz önünde tutan teknik direktör Fatih Terim, Galatasaray takımının geriden gelen alacaklarının kapatılmasını özellikle talep etti.

TALEP HEMEN YERİNE GETİRİLDİ

– GEÇEN hafta sarı kırmızılı takımın ekim ayı ödemelerini yapan yönetim, dün de Terim’in bu isteğini yerine getirdi. Aralık ayı alacaklarının büyük bölümü Galatasaray takımı oyuncularının hesaplarına yatırıldı. Toplantıda Terim, Sivas maçını da değerlendirerek “Gerçekleri açıkça konuşmak gerekli. Sivas’ta kötü oynadık ve kaybettik. Bunu bir yol kazası olarak görüyorum. Aynı zamanda hepimiz adına da, bir erken verilmiş uyarı mesajı olarak. Hepimiz, topyekün bu yenilgiden dersler çıkaracağız” dedi.

FERNANDO’NUN ÖNEMİ

– ÜÇ saat süren toplantıda takımı ve şampiyonluk yarışı ile alakalı görüşlerini aktaran Fatih Terim, özellikle orta saha bölgesinde Fernando’nun dönüşünün takım adına çok önemli olduğunu belirtti. Sakatlığı devam eden Brezilyalı futbolcunun bir an önce dönmesini beklediğini belirten başarılı teknik adam, tecrübeli oyuncunun orta sahadaki direnci, oyun kalitesini yukarıya taşıyacağına inandığını da dile getirdi. İç yan bağlarından sakatlanan Fernando’nun tedavisini Portekiz’de devam ediyor.