Son Dakika… Skandallar bitmiyor: Bir kriz daha çıktı

Galatasaray Basketbol Şubesi’nde bugün erkek basketbolculara 2 aylık ödemeleri yapıldı, fakat oyuncuların hala içerde 2 aylık daha alacakları var. Şimdilik Galatasaray Erkek Basketbol Takımı’nda kriz sona ermiş durumda fakat bu sefer kadın basketbolcular isyan etme noktasına geldiler.

[affiliate_news id=”2570″]

Erkek takımına ödeme yapılması, kendilerine hala ödeme yapılmaması ve ödeme için tarih verilmemesi başta yabancı oyuncular olmak üzere herkesi isyan noktasına getirmiş durumda.

FORZAGS – Galatasaray Forum Sayfalarına Üye Oldunuz Mu? TIKLAYIN!

Kadın basketbolcular 7 aydır maaş alamıyorlar!

Ajansspor’un haberine göre, erkeklere ödeme yapılması sonrası, kadın basketbolcularda yöneticilerle konuşup 7 aydır para alamadıklarını ve kısa bir süre içerisinde ödeme yapılmazsa ihtarname çekip takımdan ayrılacaklarını Galatasaray yöneticilerine bildirdiler. Marina Maljkovic yönetimindeki Galatasaray Basketbol Takımı’nda şimdi gözler antrenmanlara çevrilmiş durumda. Oyuncular her an antrenmanlara çıkmama kararı alabilirler.

Yayınlayan

Defne Yılmaz

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi olarak bir gazeteci adayıyım. Spor gazeteciliğine atmak istediğim adım öncesinde ForzaGS'da haberlerimle taraftarı olduğum Galatasaray'a katkıda bulunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir