Fenerbahçe – Galatasaray maçı deplasman biletleri çağrısı

Galatasaray, 17 Mart Cumartesi günü Kadıköy’de Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek. Takımımızn şampiyonluk yolunda çok büyük bir adım atmak için sahaya çıkacağı maçın biletileri şimdiden konuşulmaya başlandı. Galatasaraylılar olarak bizler yaklaşık 2200 Aslan olarak suyun karşı tarafına Kadıköy’e geçeceğiz.

Ancak Galatasarayımızı yönetim isimler buna müsade ederse… Fenerbahçe – Galatasaray maçı deplasman tribünü biletleri için henüz bir duyuru yapılmış değil. Karaborsayı bitireceği iddia edilen Passolig’den sonra Galatasarayımızın hiçbir deplasman maçına kolay kolay bilet bulunulamadı.

Kadıköy’de Galatasaray tribününün lokomatifi, itici gücü ultrAslan elbette bulunacak. ultrAslan üyeleri ve temsilciliklerine ayrılacak biletler dışında geçtiğimiz sezon tek bir bilet bile satışa çıkmadı. Ali Sami Yen’de ve bilet bulabildiği deplasman maçlarında takımının yanına koşanlar geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da karaborsacılara yüzlerce lirasını GASP ETTİRMEKTEN müzdarip.

Galatasarayımızı yöneten sevgili yöneticilerimize çağrımız lütfen bir gruba mensup olmayan ARMA AŞIKLARI için de belirli bir sayıda bileti satışa çıkarması.

Lütfen bu çağrıya sessiz kalmayın!

Yayınlayan

Cemal Halıcı

Cemal Halıcı - Galatasaraylı gazeteci Mesleğe 1994 yılında Yeni Yüzyıl Gazetesinde başladı. Seneler boyunca çeşitli gazetelerde çalıştıktan sonra ForzaGS'nin kuruluşuna ön ayaklık etti, şimdi yayın yönetmenliğini yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir